Hilvan'da seçimler yenilenecek! İşte yeniden oy kullanılacak tarih.. Hilvan'da seçimler yenilenecek! İşte yeniden oy kullanılacak tarih..

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Danışmanı Mehmet Kasım Gülpınar son günlerde Sosyal Medyada Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adaylığı sürecinde görüşleri hakkındaki iddiaların gerçek olmadığı anlaşıldı.

Gazeteci- Yazar Ekrem Arpak'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda.

 "Sürecin Başından Beri Görüşümde Zerre Sapma Yoktur"

ŞANLIURFA KAMUOYUNUN DİKKATİNE! Yerel seçim sürecinden beridir yapılan yalan, yanlış ve Aslı astarı olmayan algılara son verilmelidir. Bu bağlamda M. Kasım Gülpınar sürecin başından beridir lehte, aleyhte genel merkeze tek bir isim vermemiş olup tek bir görüş beyan etmiştir: 

ŞANLIURFA KAMUOYUNUN DİKKATİNE 2 Sn. Gülpınar bu seçim sürecinde kendine yakışır bir kararlılıkla Genel Merkeze şu görüşü beyan etmiş ve görüşürü değişmemiştir. Halkın istediği isim yani halkın iradesi tecelli etmelidir ve bu görüşünde de zerre sapma yoktur.

24-25-26-27. dönem Adalet ve Kalkınma Partisinde Şanlıurfa Milletvekilliği AB Uyum Komisyonu Başkanlığı görevini icra eden Gülpınar hakkında gündeme sokulan dezenformasyon böylece hayal ürünü olduğu ortaya çıkmış oldu. 

AJANSLAR

Editör: Haber Urfa