Yeniden Refah Partisi Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’ın Merkez Seçim İrtibat Bürosu açılışını yapmak için Ceylanpınar’a giden giden Mehmet Kasım Gülpınar 

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala Yeniden Refah Partisi Kasım Gülpınar'ın  yoğun seçim temposu devam ediyor. Seçim programı kapsamında Partisinin Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Ali Doğan'ın Seçim Bürosu Açılışı için Ceylanpınara giden Gülpınar'a halkın yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. Açılışta konuşan Gülpınar; "Ceylanpınar’daki eksikliklere değinerek 31 Mart’ta Ceylanpınar’ın Refah’a kavuşması için Yeniden Refah Partisi Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’ın tercih edilmesi gerektiğini ifade etti."

Başkan Kasım Gülpınar, “ Refah Market Şanlıurfa’mıza Hayırlı Olsun” Başkan Kasım Gülpınar, “ Refah Market Şanlıurfa’mıza Hayırlı Olsun”

Seçim bürosu açılışından sonra esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Gülpınar; esnafının şikayet ve taleplerini dinledi. Gülpınar'a ilgi oldukça yoğundu. Esnaf vatandaşların yerel yönetimlerdeki güvensizlik ve yolsuzluk ile ilgili şikâyetlerinin olması gözlerden kaçmadı.

Editör: Haber Urfa