Yerel seçim sürecine son bir ay kala Türkiye’nin gündemindeki, Şanlıurfa Yeniden Refah Partisi Büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet Kasım Gürpınar’dan gelen açıklama gündeme bomba gibi düştü.

Şanlıurfa’nın tüm Tv kanallarından ortak yayına katılan Yeniden Refah Partisi Belediye başkan adayları projeleri ve seçim süreciyle ilgili çok önemli açıklamalar da bulundular.

Şanlıurfa'da sıcak hava vatandaşlara zor anlar yaşatıyor Şanlıurfa'da sıcak hava vatandaşlara zor anlar yaşatıyor

HER KESİMİN OYUNA TALİBİM!

Gülpınar Siyasi hayattım boyunca olduğu gibi bugün de yarın da etnik köken ayrımcılığı yapmadım.

Bu bir hizmet yarışı bende doğal olarak bu çalışmalar da her kesimin oyuna talibim ve bunun için çalışıyorum.

AZİZ ŞANLIURFA DEĞİŞİM İSTİYOR!

Mehmet Kasım Gülpınar İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Murat Kurum’un aziz İstanbul değişim istiyor, lafını bende aziz Şanlıurfa değişim istiyor diye değiştiriyorum. Bunu söyleyen Murat Kurum olunca sıkıntı olmuyor da, Kasım Gülpınar söyleyince neden rahatsız oluyorsunuz.

SABOTAJ DEMEYECEĞİM!

Sosyal medya üzerinden kendisine mesajlar geldiğini söyleyen Gülpınar; halk bizi izlemesin diye bazı bölgelerde ciddi sayıda elektrik kesintisi olduğu bilgisini alıyorum, madem korkmuyorsunuz, madem öndesiniz bu panik niye.

ANKETLERDE ÖNDEYİZ!

Mütevazi yapısı ve duruşuyla taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanan Gülpınar konuşmasında çok önemli bir bilgi paylaştı.

Gülpınar; Konuşmasının sonunda Türkiye’nin en önemli anket çalışması yapan şirketlerinden birinin yaptığı sonuçlar elimde şu an Partimiz önde görünüyor diyerek konuşmasını noktaladı.

Editör: Haber Urfa