Yerel Seçim yayın yasakları başladı Yerel Seçim yayın yasakları başladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Haliliye ilçesinde düzenlenen Belediye Başkan adayı ve Meclis Üyesi adayları tanıtım toplantısının büyük bir coşkuyla gerçekleştiğini belirtti. Karadağ, "Haliliye için, Şanlıurfa için, tüm ilçelerimiz için CHP'nin vakti geldi. 31 Mart'ta Şanlıurfa'da tarih yazarak rekor oylarla kazanacağız!" dedi.

Haliliye İlçesindeki Coşkulu Tanıtım Toplantısı

25 Şubat Pazar günü Eski Ursu Hastanesi Ciğercim Bahçem’de yapılan tanıtım toplantısında CHP'nin Haliliye için vaatlerini ve adaylarını Şanlıurfalılara tanıtma fırsatı bulduklarını ifade eden Karadağ, "Coşkulu geçen toplantımız, Şanlıurfa’da CHP'nin yükselişinin bir göstergesidir," şeklinde konuştu.

CHP'nin Şanlıurfa Büyükşehir ve İlçe Adayları

Karadağ, CHP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Koyuncu ve tüm ilçe adaylarının Şanlıurfa için umut olduğunu vurgulayarak, "Karaköprü'den Eyyübiye'ye, Akçakale'den Hilvan'a kadar her bir adayımız, Şanlıurfa'nın potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecek," diye ekledi.

31 Mart Seçimlerine İlişkin İddialı Açıklama

CHP Şanlıurfa İl Başkanı, 31 Mart seçimleri için, "Bu seçimde Şanlıurfa'da rekor bir oy alarak, hemşehrilerimizin bizlere olan inancını taçlandıracağız. CHP olarak, Şanlıurfa’nın her bir köşesinde, her bir vatandaşımıza dokunarak, hizmet ve umut getireceğiz," dedi.

Editör: Haber Urfa