Çalıştığı serayı Şanlıurfa'ya kurup patron oldu Çalıştığı serayı Şanlıurfa'ya kurup patron oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Kasım Gülpınar, Siverek^te bulunan Hayvan Barınağını inceledi

Başkan Gülpınar, Kurban Bayramı'nın 3. gününde Siverek'te temaslarda bulundu..

Gülpınar Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada sokak hayvanları ile gündeme gelen Şanlıurfa'da, Büyükşehir Belediyesine ait Siverek'te bulunan Hayvan Barınağını ziyaret etti.

Hayvan Barınağında yürütülen faaliyetler ile ilgili yetkililerden bilgiler alan Başkan Kasım Gülpınar, çalışmaların aksamasız yapılması talimatı verdi.

İçinde bulunuduğumuz ay düzenlenen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisinde Başkan Gülpınar'ın talimatlarıyla Veteriner İşleri Daire Başkanlığı kurulmuştu.

GÜLPINAR SİVEREK'İN 50 YILLIK SU SORUNUNU BİTİREN FIRAT'IN SUYU ARITMA TESİSİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Gülpınar'ın ziyaretini sosyal medya hesaplarından paylaşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu paylaşımda

Yeni Nesil İçme Suyu Arıtma Tesisi ile Siverek'te büyük bir adım daha attık! Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak, Siverek ilçemiz için dev bir içme suyu arıtma tesisi inşa edildi. İşte tesisimizin bazı özellikleri: - 4 İçme suyu deposu - 41 KM isale hattı - 5 Adet terfi merkezi - Modern içme suyu arıtma tesisi - 84 Adet sanat yapılarıyla entegre Bu tesis, 110 Bin Metreküp kapasitesiyle 2055 Yılına kadar ilçemizin içme suyu ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlandı. Modern ve hijyenik altyapısıyla ilçe merkezimize 15 Bin Metreküp içme suyunu güvenle iletecek. Hemşehrilerimizin sağlığı ve yaşam kalitesi için yapılan bu önemli yatırımı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Siverek ilçemize hayırlı olsun.

Editör: Haber Urfa