banner27

Şanlıurfa'da Susayan köpek polislerin yanına koştu

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir polis memuru, sıcak havada susayan köpeğe elleriyle su verdi. Polis ekipleri verdikleri iki bardak suyu içen köpekle dakikalarca ilgilendi.

Şanlıurfa'da Susayan köpek polislerin yanına koştu

- Polis memurları susayan köpeğe elleriyle su verdi
- Polis memuru suyunu sıcaktan bunalan köpekle paylaştı
- Susayan köpek polislerin yanına koştu

 Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir sokak köpeği, görevi başındayken elinde su bardağı olan sivil polis memurlarını görünce yanına gitti. Köpeğin susadığını anlayan polis memurları da ellerindeki bardaktan köpeğe su verdi. Polisin verdiği suyu içen köpeğin susuzluğu geçmeyince bu defa başka bir polis memuru devreye girdi. Elindeki plastik bardaktan köpeğe su veren polis memuru uzun süre köpekle ilgilendi. Polis memurlarının köpeğe kendi sularını vermesi vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
P 2 tl
P 2 tl - 5 ay Önce

Viransehirde acaba polis olmasaydi faizciler defeciler kan emmezlerdi cunku onlar hacilar.hergun gariban olmezdi cunku firansehir sahipsizlere kucak acan bir memleket.polise laf soleyip onlari taslayan arkadaslar suan saanaldanda taslamaya baslamislar.insan haklari yazmislar.yahu sen haktan anlasaydin sanalda pilise suc atacagina cesaretli olup karsisina gidip soleseydin.ben bi viransehirli olarak Allah vatanimi milletimi askerimi polisimi bazi kopek ulkelerden ve bizi onlara satan halkimizdan korusun.

Yalan haber
Yalan haber - 5 ay Önce

Herkes ortak dil kullandığı canlıdan yardım ister diycem ama bu o sahipsiz cana hakaret olur. Duygu sömürüsü yapmaya kalkmayın. Herkes kimin ne vicdana sahip olduğunu biliyor. İnsana değer vermeyen birinin hayvana şefkat göstermesi mümkün değildir.

Yalan Haber
Yalan Haber - 5 ay Önce

Her gün insan hakları ihlalleri yapıp toplumun güvenini yitiren bir mesleğe mensup birinden beklenmeyecek bir hareket. Köpek sahibi olmazsam onlarla aynı kefeye koyardım ama bu o canlara hakaret olur.

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30

izmir escort