banner27

Gülpınar'dan Mevlid Kandili Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar mevlid kandili hasebiyle bir mesaj yayınladı.

Gülpınar'dan Mevlid Kandili Mesajı

AB Komisyon Başkanı, Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar yayımladığı Mevlid Kandili mesajında,"“Bütün İslam âleminin ve hemşehrilerimin Mevlid Kandilini tebrik ediyor, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin dünyayı teşrifleri nedeniyle idrak edeceğimiz mübarek gecenin hayırlar getirmesini ve geleceğimizi aydınlatmasını diliyorum" dedi.

Gülpınar mesajında,"Peygamber Efendimiz, insanların en hayırlısıydı. Güzel ahlakıyla, engin hoşgörüsüyle, adaletiyle, merhametiyle, mütevazılığıyla bütün insanlığa kucak açan örnek bir şahsiyetti. Mevlid Kandili, Peygamberimizin örnek hayatını, mesajlarını yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek ve layıkıyla anlamak için bir fırsattır. Hayatımızın her alanında O’nu kendimize örnek edinmeli ve gösterdiği yoldan ayrılmamalıyız.
Allah Resûlü'nün dünyayı teşrif buyurarak şereflendirdiği gün, bütün insanlık, hatta bütün bir varlık âleminin bayramı sayılır. Bu vesileyle bir kez daha tüm İslam âleminin ve hemşehrilerimin Mevlid Kandilini tebrik ediyor; maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum”dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 16:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı Sarıyıldız
Hacı Sarıyıldız - 2 hafta Önce

MaşaAllah rabbim sizden razı olsun efendim ve rabbim cennete sizinle ve resulullah a.s ile beraber olmayı komşu olmayı nasib eylesin.Mevlid kandilimiz mübarek olsun bizim ve tüm islam aleminin hidayet ve kurtuluşuna vesile olsun.

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30

izmir escort