Gülpınar'a gittiği her yerde sevgi seli

AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar gittiği her yerde sevgiseliyle karşılaşıyor.

Gülpınar'a gittiği her yerde sevgi seli

Geçtiğimiz günlerde Siverekte, Karacadağ'da Ceylanpınar'da ve en son bugün AK Parti  Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Sait Kaya seçim ofisi açılışında insan seli ve sevgisiyle karşılaştı.

Açılışta Gülpınar'a 25. Dönem Milletvekili Hamide Sürücü, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, Eyyübiye Başkan Adayı Mehmet Kuş, İlçe Başkanı Mehmet Moğal eşlik etti.

31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Eyyübiye’de bu davaya sahip çıkılması gerektiğini vurguladı ve %85 oranında bir oy beklediklerini açıkladı. 

Siverek’in yıllarca emaneti ehli olan Milletvekili Gülpınar’a verdiğine dikkat çeken AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, “ Siverek’te olduğu gibi emaneti emin ellere verelim Biz Kasım Abiye Kasım Abi bizlere emanettir. İnşallah 31 Mart gecesi sizler bize emaneti teslim edince bizde emanetinize sahip çıkacağız. Büyükşehir’de Av. Beyazgül’e Eyyübiye’de Mehmet Kuş’a emaneti verirseniz söz veriyorum ki emanetinizi hakkıyla koruyacağız” dedi.

AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Milletvekili M. Kasım Gülpınar’ın Şanlıurfa ve ülkemiz adına önemli bir siyaset adamı olduğuna değinen Sürücü “Ayrıca Merhum Mustafa Kuş’u rahmetle anıyorum. İl yönetiminde beraber çalıştık. Oğlu Mehmet Kuş’un böylesi önemli bir göreve seçilmesinin ne kadar yerinde bir karar olduğunu ifade ediyorum” şeklinde konuştu.

Beyazgül ise sözlerine: Eyyübiye’nin Sorunlarını Biliyoruz şeklinde başladı

Mitinge dönüşen açılıştan dolayı AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Sait Kaya’ya teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, ”Eyyübiye’nin sorunlarını biliyoruz. Uzun süredir sahadayız. Eyyübiye’de çözülmesi gereken en önemli sorun tapu sorunu. Bende Mehmet Kuş’ta bu sorunu çözmek için söz veriyoruz” dedi.

Gülpınar: 31 Mart’ta Emaneti Ehil olana Veriniz

Coşkulu bir şekilde açılışı yapılan bürodan dolayı Sait Kaya ve açılışa katılan vatandaşlara teşekkür eden AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Milletvekili M.Kasım Gülpınar, “ Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Merhum Mustafa Kuş’un oğlu Mehmet Kuş ve diğer AK adaylar inanıyorum ki işin ehli isimlerdir. Sizler onları destekleyerek 31 Mart’ta işi ehline vereceksiniz. Onlarda sizin emanetinize sahip çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER