Beyazgül Kızılcahamam’da Şanlıurfa’nın projelerini konuştu

AK Parti’nin Kızılcahamam Kampına katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’nın sorunlarını ve yapılacak olan projeler hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlarla görüştü.

Beyazgül Kızılcahamam’da Şanlıurfa’nın projelerini konuştu

AK Parti’nin 2019 Kızılcahamam Kampına Şanlıurfa’ya heyetinde ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediye meclis üyeleri yer aldı. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nezdinde bakanların katıldığı toplantılarda şehirlerin sorunları masaya yatırıldı. 
“Cumhurbaşkanımız ve birçok bakanımızla görüştük” 
Kızılcahamam toplantılarının çok verimli olduğunu belirten Beyazgül, "AK Parti Kızılcahamam kampında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bakanlarımız, AK Parti Teşkilatlarımız, Belediye Başkanlarımız ile geniş ve verimli bir toplantı yaptık. Bu toplantılarda her şehir kendine ilişkin konuları geniş bir ortamda görüştü. Bizler de Şanlıurfa için Cumhurbaşkanımız ve birçok bakanımızla görüşerek Şanlıurfa’nın sorunlarını anlattık. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın nezaretinde Bakanlarımızla toplantılar gerçekleştirdik. İlk kez Kızılcahamam toplantıları bu konsepte gerçekleşmiş ve çok verimli olmuştur” dedi. 


Şanlıurfa merkez ve ilçelere yönelik tüm detayların değerlendirildiğini de aktaran Beyazgül, “Çevik Kuvvet Köprülü kavşağına ilişkin sorunları dikkat çekici bir şekilde dile getirdik. Çevik Kuvvet kavşağının uzun bir süredir ödenek yokluğundan dolayı tamamlanmadığını ifade ederek bu konuda destek istedik. Cumhurbaşkanımızda bu konuda gerekli talimatları verdi.

Yine Şehir hastanesi konusunun yapımını ifade ettik ve Cumhurbaşkanımız bu konuda da talimatlarını verdi. Yine Bakanlarımız ile Belediyelerimizin gelir durumları ve Şanlıurfa’mıza ilişkin diğer konular hakkında istişarelerde bulunduk. İnşallah bu temaslarımızın şehrimize, gençlerimize ve tüm vatandaşlarımıza katkı sağlayacağını temenni ediyorum. Tabi Şanlıurfa’mız için birçok dosya hazırlamıştık ve bu dosyaları burada Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımıza sunma imkânı bulduk” diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
A.Haluk KAVAK
A.Haluk KAVAK - 8 ay Önce

Sayın beyazgül sadece merkez ilçelerin sorunlarınındı dile getiriyor neden diyer ilçelerin sorunlarınıda dile getirmiyor en çok ceylanpınarın sorunları var mesala tapu sorunu mesala hastane sorunu mesala dış hastane sorunu mesala EMAR makinesi sorunu sayın başkan sen tüm urfanın tüm il ve ilçelerinin başkanı seçildin inşAllah bu sorunları çöze bilirsiniz

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30