banner27

Siverek'li Çoban videosuyla tebessüm ettirdi

Siverek'li çoban yine yaptığı anonsla insanları gülmekten kırıp geçirdi..

Siverek'li Çoban videosuyla tebessüm ettirdi

Şanlıurfa'da, daha önce sosyal medyada paylaştığı ilginç anonslu yılan kurtarma videosuyla insanları gülmekten kırıp geçiren çoban Selim Moğultay yayınladığı yeni videoyla seyredenleri tekrardan gülmekten kırıp geçirdi.
İlçeye 30 kilometre uzaklıkta bulunan Taşıkara kırsal mahallesinde hayvancılık yaparak geçimini sağlayan Selim Moğultay, sosyal medyada yayınladığı videoyla seyredenleri güldürttü.

Daha önce yılan kurtarma videosu yayınlamıştı

Ailesiyle birlikte hayvanlara kışa hazırlık banyosu yaptıran Moğultay, yapılan banyoyu Türkçe ve Zazaca karışık anonsla dillendirmeye çalışıyor. Spor müsabakasını sunan spiker havasında yaptığı anonsta, çevrede bulunan insanları da ilginç anlatımıyla tanıtmaya çalışıyor.
Selim Moğultay daha öncede suda mahsur kalan bir yılanı kurtarma çalışmasını sosyal medyada paylaşmış ve binlerce kişi tarafından bu video paylaşılmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siverekli
Siverekli - 1 ay Önce

Bumu güldüren video bu resmen rezaletlik konuşmasını dahi ogrenememiş Allah ın gündisi siverekle alakası olmayan bi saçma sapan video çekip hem kendisini hemde sivereği lekelemeye çalışmış ve bunuda urfa haber sivereği küçümsemek için haber olarak yayınlanmaktadır yazıklar olsun

Siverekli
Siverekli - 1 ay Önce

Aslında saçma sapan bence sen yorum yapıyorsun Allahın kırosı

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30

izmir escort