Siverek Belediyespor stadı sil baştan

Siverek Belediyespor Firkan Tüysüz stadyumu yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın çalışmaları yerinde inceledi.

Siverek Belediyespor stadı sil baştan

Şanlıurfa’nın en fazla genç nüfusunu içinde barındıran Siverek, sportif faaliyetlerin daha sağlıklı bir ortamda sürdürülmesi gayesiyle  başlatılan çalışmalarda sona gelindi.

Siverek'in, Yenişehir Mahallesi’nde bulunan  Firkan Tüysüz Şehir Stadyumunda bir dizi iyileştirme çalışması devam  ederken ilçenin Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın çalışmaları yerinde inceledi.

Tesislerde yapılan iyileştirmelerin yanı sıra saha zemini, sulama sistemleri ve tribün düzenlemesi çalışmaları tamamlanan stadyumun yeni sezona hazır olduğu aktarıldı.
Devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Siverek Belediye Başkanı Aydın, gençlerin sportif faaliyetlerini yapabilmeleri için imkanların seferber edildiğini belirtti. 

Şeyhmus Aydın: Sporun ve sporcunun destekçisi olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Aydın, “Gençler bizim geleceğimizdir.

Belediye olarak Siverek gençliğinin eğitimine sportif faaliyetlerine destek sunuyoruz. Bundan sonra da gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sunacak insan odaklı hizmetlerimiz devam edecek.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emin baybogan
Emin baybogan - 5 ay Önce

Siz stat yapacağınıza önce itfaiye aracı alın bugün bir yangına 1saat sonra müdahale ediliyorsa yere batsın stadınız

×yz
×yz - 5 ay Önce

Sİvrrekin anasını ağlattınız bırakın belediyeciliği yollar çukur ...

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30