Mustafa Veysel Gülpınar'dan, Beyazgül'e ziyaret

Karacadağ Gençlik Kültür ve Spor kulübü (KAGES) Onursal Başkanı Mustafa Veysel Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Mustafa Veysel Gülpınar'dan, Beyazgül'e ziyaret

Karacadağ Gençlik Kültür ve Spor kulübü (KAGES) Onursal Başkanı Mustafa Veysel Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e bir dizi ziyarette bulundu. KAGES'in elde etmeye başladığı başarıların konuşulduğu ziyarette Şanlıurfa Gençliğinin nasıl daha etkin şekilde bu mecraya kazandırılacağı konuşuldu. Mustafa Veysel Gülpınar ziyaretin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e KAGES forması ve atkı hediye etti.

Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Gülpınar şu ifadelere yer verdi:

KAGES'e taze kan

Karacadağ Gençlik Kültür ve Spor kulübü'nün yeni yönetiminin ilk toplantısını yaptığı duyuruldu.

Kages ne zaman ve kim tarafından kuruldu?

Gençlere maddi ve manevi büyük hizmetler sunan KARACADAĞ GENÇLİK KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ (KAGES) 2016'da TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU (TBESF) Onursal Başkanı Sayın MUSTAFA GÜLPINAR tarafından kuruldu.

Kages’in misyon ve vizyonu

Kurulduktan kısa süre sonra bölgesel pek çok dalda çeşitli dereceler elde eden Kages Spor Kulübünün bütün finansal altyapısını üstlenen Gülpınar'ın Kages ile ilgili gelecekte daha güzel çalışmalara ön ayak olması adına böylesi önemli sportif faaliyetlerin desteklenmesi bölgemizin tanıtımı ve gençlerimizin gelişimi için  son derece büyük önem arz etmektedir.

Sporu gençlerin yaşamının merkezine oturtmayı amaçlayan KAGES, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan alıkoymak için geceli gündüzlü çalışmalarına devam etmektedir.

Bu anlamda gençlerin manevi değerlerine sahip çıkması ve bu manevi değerler etrafında yaşamlarını şekillendirmesi için her hafta Kur'an-ı Kerim dersleri, öğretici filmler gibi etkinlikler de düzenlemektedir.

Kages hangi spor branşlarında faailiyet gösteriyor

Merkezi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde bulunan KAGES; Tekvando, Badminton, Futbol, Satranç gibi birçok dalda faaliyetler yürütmektedir.

Karacadağ'ın Zirvesinden Sporun Zirvesine

"Karacadağ'ın Zirvesinden Sporun Zirvesine" adlı çalışmayla birçok gence sporun çeşitli dallarında eğitimler verilmektedir.

Bölgesel birçok başarıya imza atan KAGES, milli takıma oyuncu verme başarısı göstermiştir.

Haberurfa.com 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakup palice
Yakup palice - 3 hafta Önce

MaaşAllah, ne kadar güzel bir davranış ve öncülük biçimidir.. İnşaAllah gençlerimizi hem bir arada tutma, hemde gençlerimizdeki yeteneklerini, gençlerimize ve memleketimize hayırlı görev ve işlerde kullanmayı Mevlam nasip eder..

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30