Gülpınar Urfa'daki eğitim kurumlarını ziyaret etti

AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Şanlıurfa ve Siverek'te eğitim öğretim yılı sıkıntıları kapsamında bir dizi temaslarda bulundu.

Gülpınar Urfa'daki eğitim kurumlarını ziyaret etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar yeni eğitim-öğretim yılında bölgenin eğitim sıkıntılarını yetkililerle görüştü. 

Bu kapsamda Gülpınar Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret ettikten sonra Harran Üniversitesi Siverek Meslek Yüksekokulu'na bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Ziyarette Ak Parti Siverek ilçe başkanı Nedim Lale, Siverek ilçe Milli Eğitim müdürü Nuri Kapanoğlu hazır bulundu. Siverek Meslek Yüksekokulu Müdürü Mustafa Alpsülün'e Yüksekokul ve öğrencilerin yaşadığı sıkıntılar konuşuldu. 

Siverek ziyaretlerinin ardından Şanlıurfa'ya geçen Gülpınar,  Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'e yeni eğitim öğretim yılında başarı dileyip üniversitenin sıkıntıları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyit Ahmet Oymak hazır bulundu.

Gülpınar ardından , Şanlıurfa il Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak 2019 2020 Eğitim-öğretim yılı dolayısıyla başarı diledi.

Haberurfa.com 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner31

banner30