banner27

Mustafa Gülpınar'dan Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın'a ziyaret

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Onursal Başkanı Mustafa Gülpınar Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mustafa Gülpınar'dan Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın'a  ziyaret

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu eski ve Onursal Başkanı Sayın Mustafa Gülpınar, 31 Mart yerel seçimlerde Yüksek bir oy alarak Siverek Belediye Başkanı seçilen sayın Şeyhmus Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gülpınar ayrıca Belediye Başkan yardımcılığına seçilen Cumali Karavar ve Hasan İzol'a da hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Mustafa Gülpınar,

 Karacadağ Gençlik Kültür ve Spor Kulübü’nün kurucusudur. KAGES Kulübün Başkanlığını yürütmektedir. Gülpınar Federasyon başkanlığı yapmış ilk ve tek Şanlıurfa'lı olarak ön plana çıkmaktadır. Borç batağına dönmüş Federasyonu artı parayla bir sonraki başkana devreden  Gülpınar, taraflı tarafsız her kesimin takdirini ve teveccühünü kazanmıştır.

Kurmuş olduğu dernek ile spordaki tecrübelerini yörenin gençlerine aktaran Gülpınar,  birçok gencin sporla tanışmasını sağlamıştır. 

Siverek Belediyesi bu ziyareti  resmî hesabından duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 5 ay Önce

Mustafa Veysel Gülpınar Siverek ve Urfa genelinde gençliğin umududur. Kages inşAllah daha çok genci şampiyon yapacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30