banner27

Gülpınar'a Adıyaman'da da sevgi seli

AB Uyum Komisyonu ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar bugün davet üzerine gittiği Adıyaman'ın Kahta ve Samsat İlçelerinde halkın yoğun sevgisiyle karşılaştı.

Gülpınar'a Adıyaman'da da sevgi seli

AB Uyum Komisyonu ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar 31 Mart Seçimleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Güneydoğu Bölgesinin Gülpınar' ailesine sevgisi herkesçe biliyor. Bunun en güzel örneğini bugün Adıyaman'ın Kahta ve Samsat ilçelerinde halkın göstermiş olduğu yoğun ilgiyle de bir kez daha perçinleşmiş oldu.

Gülpınar coşkulu halka hitaben gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu:

Bizim sizlerle  ne bir akrabalığa dayalı ne bir kan bağına dayalı akrabalığımız var. ama yüzyıllardır tamamen Allah rızasına dayalı bir iman birlikteliğimiz var. Bu sebeple bizlere göstermiş olduğunuz sevgiye binaen Allah hepinizden razı olsun. Madem böyle bir birlikteliğimiz var o zaman bizi kırmayacağınıza her ne niyetle geldi isek o niyetle bizi uğurlayacağınıza eminiz. 31 mart akşamı emaneti ehline vereceğinizden eminiz.

Gülpınar: Golan Tepeleri üzerine en büyük tepkiyi yine Türkiye verdi

Bakın ABD Başkanı Suriye'nin olan Golan Tepeleri bundan sonra İsrail'indir diye imza atıyor ama müslüman aleminde Türkiye'den başka kimseden ses çıkmıyor. Sanki zanedersiniz yeryüzünde tek müslüman ülkesi Türkiye  Cumhuriyeti. Ama işte yüz yıl önce o fitne o nifak aramıza girdi zalimler  muvaffak oldu bugünde aynı şeyi yapmaya çalışıyorlar.

Osmanlıdan sonra zaten parça parça olan islam ümmeti biraz daha muvaffak olup bizi bölerlerse Allah korusun Yeryüzünde Allah'ın adını duyucak, Allah'ın İlâ-yı kelimetullâh adına hareket edecek kimseyi bulamayız. Onun için meseleye bu gözle bakacaz her bir oyumuza bu bakışka sahip çıkacağız. oy verdiğimiz zaman bunu düşüneceğiz.

Ona kızdım buna kızdım şu var bu yok dersek işte Allah korusun yarın vatan yok deriz. ama vatan geri gelmez. domates patlıcan geri gelir ama vatan geri gelmez diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 15:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fesih DEDEOĞLU
Fesih DEDEOĞLU - 7 ay Önce

Rabbim muhafaza etsin Allah başımızdan eksik etmesin inşAllah

yakup palice
yakup palice - 7 ay Önce

yarabbim; bu ne kadar büyük bir sevgi, bir muhabet ne sınırı var, nede memleketi Allah Sayın M.Vekilimizin emeklerinin karşılığını hem bu dünyada, hemde ahirette ona yaşamayi nasip etsin..insaAllah..

SIRADAKİ HABER

banner31

banner30