banner27

Güneydoğu'nun kitap fuarı misafirlerini bekliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 22 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan '3.Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı' için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Güneydoğu'nun kitap fuarı misafirlerini bekliyor

Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi tarafından organize edilen '3.Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı' bu yıl daha da coşkulu geçmesi için bütün ayrıntılar düşünüldü. 50'si yerel 200'e yakın şair-yazarın katılım göstermesi beklenen kitap fuarı için geri sayım sürüyor. Stant alanlarının belirlenmesi, yayınevlerinin talebi ve program akışının oluşturulması çalışmalarının devam ettiği fuarın çevre iller ile birlikte çok sayıda ziyaretçi akınına uğraması bekleniyor.
11 Nisan Fuar Merkezinde 22 Kasım saat 10.00’da açılışı yapılacak olan '3.Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı' Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kitap fuarı olması amaçlanıyor.


Farklı günlerde gerçekleştirilecek olan çeşitli etkinlilere; Abdurrahman Dilipak, Banu Avar, Kahraman Tazeoğlu, Emine Şenlikoğlu, Bekir Develi, Ahmet Ümit, Mehmet Ali Bulut, Hikmet Anıl Öztekin, Varol Yaşaroğlu, Salih Suruç, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hasan Ali Toptaş, Vehbi Vakkasoglu, Fatih Duman, Halit Ertuğrul, Yavuz Bahadıroğlu, Senai Demirci, Sinan Yağmur, İhsan Süreyya Sırma, Faruk Dilaver ve Serdar Tuncer gibi isimler katılacak.


Kitap fuarına davet


Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa'da kitap okuma alışkanlığını gençlere aşılamanın önemine değinen büyük şehir belediye başkanı, "Bizler gençliğimizi eğitime ve spora yönlendirerek iyi bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Bunun için de bu tür fuarların büyük önemi var. Özellikle gençlerimiz için davetimizi yinelerken, böylesine güzel bir buluşma için herkesi 22 Kasım'da 11 Nisan Fuar Merkezine bekliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner31

banner30

izmir escort